WukoljinStan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WukoljinStan


 
HomeHome  portalportal  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 LUKA

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin




LUKA Empty
KomentarNaslov komentara: LUKA   LUKA Zzzzzr10Sun May 23, 2010 1:00 am



LUKA

Danas sam bio u posjeti Kadri Begicu u Bojniku kod Sarajeva.
Kod Kadrije sam zatekao Hatidu sa kjojom sam cieli zivot bio u prijateljskim odnosima.
Hatida se dobro drzi,raspolozena i uviek nasmijana.Ovaj put njeno raspolozenje cesto je postajalo tuzno.
Prisjeca se Hatida rah.oca Alije i svih drugi sa Vukoljina stana,pa i sire..

Kadrija me iznenadio koliko poznaje svakog pojedinca iz Luke i Kruseva dola,koliko poznaje svaku fameliju i mnoge
lucke koje su se poudale po raznim mjestima Bosne pa i sire.
Svaki nas razgovor Kadrija bih dopunjavao nase propuste,ja se sjecam mnogih stvari u proslosti,koje mi je Kadrija jos vise obogatijo svojim sjecanjem.
Ako pogledamo proslosti u leda i Kadrinoj mudrosti,nije nikako cudo sto je bas on,tolike godine bez ikakvi problema drzao prodavnicu u Luci.


LUKA DSC00080
Kadri sa desne strane je njegova cerka Serifa.Serifa je neumorni borac,patriota svoje porodice uviek spremna da pomogne,takvu je znam od djetinjstva......

LUKA DSC00075
Mujo Sejdic je bio i ostao moj vjerni drug i prijatelj,jedan drugom smo pricali sve sto drugome nismo nikada.
Drago mi je da smo to zadrzali i u starim godinama....


LUKA DSC00077
Sin Ismeta Begica Izet je jedan od mladih ljudi,prijatan u drustvu,biranim riecima govori,nada da ce jos biti tradicionalno dobrih ljudi iz Luke....
Pored Izeta je Siljo iz Srebrenice....


Na vrh Go down
 
LUKA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» MZ.Luka
» LUKA
» Luka
» LUKA
» LUKA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WukoljinStan :: Arhiva-
Idi na: