WukoljinStan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WukoljinStan


 
HomeHome  portalportal  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 KRUSEV DO

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin




KRUSEV DO Empty
KomentarNaslov komentara: KRUSEV DO   KRUSEV DO Zzzzzr10Tue Jun 08, 2010 11:54 pm

KRUSEV DO IMG_1056-1-1

KRUSEV-DO


Danas sam bio u Krusevu dolu.Pored liepog vremena i prirodne ljepote ipak sam se vratio iz Krusev dola malo razocaran.
Ima kuca novih dosta za toliki prostor ali nazalost malo ima naroda u Krusevu dolu.Posto nisu bili Semizovi roditelji u Krusevu dolu,nisam svraco nikome.Slika ima dosta,uglavno prirodna ljepota Krusev dola.Na mom putu do kraja sela ja sam uspio da vidim 5-6 stanovnika tog sela.Pozno sam samo Rahmana,sve se promjenilo,nema Surduka,NOVE KUCE I NOVA NEKA MJESTA..putevi gotovo travom prekriveni,put je malo uzak,ali se ide bez problema.


Planina:
Planina je ovo zemaljski Dzenet,od Pogledinja i Gobelje sve do Stublica.
Nisam cuo nikakvi zvanicni prica za dalje asvaltiranje puta sa Vukoljina stana,ali jesam cuo da ce doci struja sa Kariceva Vlaza sve putem do Vukoljina stana.


KRUSEV DO IMG_1056-1
Doci u Krusev do a ne svratiti i prociti Fatihu poginulim iz ovog mjesta u proteklom ratu bilo bih sramota....

KRUSEV DO IMG_1062-1
Kuda god aparat okrenes,prava je prirodna ljepota a i ljudi se prilagodavaju sa liepim kucama....[/size]
KRUSEV DO IMG_1073-1

KRUSEV DO IMG_1123-1
Selo je priroda darovala svojom ljepotom......

KRUSEV DO IMG_1110-1
Ovdi sam sreo Rahmana i malo se prisjetio starog liepog Krusev dola...
KRUSEV DO IMG_1077-1
Ove slike dovoljno govore o prirodnim ljepotama nasih krajeva a ovaj put posebno o Krusev dolu..Slika ima jos,malo sam veceras umoran....
Na vrh Go down
 
KRUSEV DO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» KRUSEV DO
» Krusev do
» KRUSEV-DO
» KRUSEV-DO2
» PUT ZA LUKU I KRUSEV DO

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WukoljinStan :: Arhiva-
Idi na: