WukoljinStan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WukoljinStan


 
HomeHome  portalportal  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Sa Dervagom

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin




Sa Dervagom Empty
KomentarNaslov komentara: Sa Dervagom   Sa Dervagom Zzzzzr10Sat Mar 21, 2009 4:55 pm

Sa Dervagom Divokozaijare-1

Ova me Divokoza posjeti na jedan lov sa Dervisom Sulejmanovicem.
Dogovorimo se jednom da idemo u lov,ali posto je van lovna sezona i nikako nije pogodno za lova,da necemo pucati na koze,samo uobzir dolaze jarci,tako izutra poranimo iza Trnovca,
i negdi ispod Ohranova imanja na Demirovu dolu ja ugleda Divokozu,taman ispod mjesta gdje se moraju lovci penjati uza stijenu pomocu kuke.
Nanisanim i preko oka vidim da joj prilazi jare ali srecom poveliko sto pokazuje boja dlake bilo je pocelo da dobiva crnu dlaku,obzirom da je tek suma pocela da
lista.

Sa Dervagom Colorful_by_ZEROsilencer

Puska puce a koza se zakotrlja,jare pobjeze.DERVAGA JA UPRSKA,sto pita Dervaga, cheers ma rekoh kako ce se jare sada sa mlijeka nauciti na travu i vako zelenu sumu.
Hajde,hajde ,kako se moj stomak privikava danas grah,sutra kompiri i ope tako nek se uci mlado je a bogami trebo si i njega ako si mogo bas bi dobro bilo za renle.Pa nismo o tome pricali kada smo posli.Ti razmisli da nejdes,a kada krenes udri sve sto naide.Zapecemo tevsiju Zajasikovicom a zena mu dode iz sela,kaze cula sam miris u grohocicu i znala sam odma da ste ubili.
Navike i lovacka pravila.Ova kratka prica desila se jos dok je Dervaga vidijo i mogao hodati,znaci prije mozda 25 godina.


Sa Dervagom SLIKA4UZVODNOODCPURADENO-1

Prica se desila u ovim stjenama u desnoj strani.
Na vrh Go down
 
Sa Dervagom
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WukoljinStan :: Lovacke- price-
Idi na: