WukoljinStan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WukoljinStan


 
HomeHome  portalportal  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SARAJEVO

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin




SARAJEVO Empty
KomentarNaslov komentara: SARAJEVO   SARAJEVO Zzzzzr10Sat Apr 24, 2010 7:13 pm

SARAJEVO IMG_0562-1-1

Sarajevo

Napisacu nekoliko redova,moj put iz NC.USA do Sarajeva,ne radi toga kako sam prosao,zelim da i drugi osjete ovaj moj put,koji imaju sa sobom starije roditelje u Americi.
Ja sam posao za Bosnu sa bolesnom majkom u prosli cetvrtak 22 Aprila.
Po dolasku na Aerodrum u CHarlotti,odlicno me primilo osoblje Lufthansa,mogao sam da pomazem majci kako sam god mogao i zelio,svi su se trudili da mi pomognu.Doletili smo u NJemacku i odmah mi je pruzena svaka pomoc koju sam zelio,obezbjedena mi je posebna prostorija za odmor.Dopratili su nas u avion i dalje su mi pomagali do Sarajeva.


SARAJEVO IMG_0563-1

SARAJEVO IMG_0562-1
Bare i Kobilja glava u Sarajevu

U Sarajevu sam docekan posebno dobro sto me pozitivno iznenadilo i obradovalo.
Zena koja je usla u avion jos sa pola aviona povikala je Nano odakle mi ides,kako si,jesili se umorila,meni su dali pratioca za stvari a majku sam dobio na samom izlazu i ako nisam imao nista za carinu,niko me nije nista pitao a meni je bila dragocjena svaka minuta.
Hvala svima koji su mi pomogli na ovom teskom putu a posebno fala osoblju na Sarajevskom Aerodrumu.


Sali,Samir sa sinom i suprugom
SARAJEVO IMG_0560

SARAJEVO IMG_0558
Sali,Samir sa sinovima i suprugom


Fala i mojim prijateljima koji su mi nudili pomoc za ovaj moj put,na koji sam kreno sa veoma bolesnom majkom i za mene bila najvaznija riec ohrabrenja.Fala Avdibegu Begicu koji mi kaze:Nudim ti svaku mogucu vrstu pomoci u kojoj ti mogu biti koristan,ako ti treba i novcana pomoc,imas je od mene koliko god treba.

Fala Hadi-Nuri Mustafic i njenoj djeci na svemu.

Fala Ali Salcinovicu iz Pusmulica i njegovim sinovima.

Fala Ejubu Sulejmanovicu i Senadu Begicu iz Zepe i svim drugim.


Na vrh Go down
 
SARAJEVO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» SARAJEVO
» Sarajevo
» Sarajevo
» SARAJEVO
» SARAJEVO

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WukoljinStan :: Arhiva-
Idi na: