WukoljinStan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WukoljinStan


 
HomeHome  portalportal  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Sarajevo - Vukoljin stan

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin




Sarajevo - Vukoljin stan Empty
KomentarNaslov komentara: Sarajevo - Vukoljin stan   Sarajevo - Vukoljin stan Zzzzzr10Mon May 02, 2011 12:50 pm

Sarajevo - Vukoljin stan DSC00934-1
Sarajevo - Vukoljin stan

Put iz Sarajeva preko Zepe do Vukoljina stana,bio je kisovit i blatnjav.
Uz povecanu kontrolu policije u s.entitetu,cielog dana pratila je kisa. U Han Pjesku,odmah na izlazu za Zepu,cekala je policija i neumorno kontrolisala vozila a bogami mnoge i kaznila.Teferic u Zepi,bio je liepo osmisljen,sve da lici na prosla zlatna vremena.

Valja pomenuti Ismeta iz Cavcica,on je svojom domisljenosti i trudom,uspjevao i pored loseg vremena da vodi teferic u zamisljenom izgledu.

Kolalo se kao nekada,pjevalo,pa i ASIKOVALO,mnogo sam glasova cuo:Ovo ima samo jos u Zepi.

Pred mrak,otisao sam za kratko na moje omiljeno mjesto,Vukoljin stan.
Tamo dok sam bio,naisla su neka siva kola u kojima su bila dva muskarca,cim su vidjeli moja kola,stali su na udaljenosti od jedno 200m i dugo pratili moje ponasanje a onda su otisli prema Luci,ocito Luka se prati na svakom mjestu i u svakom vremenu.Mozda tako zasluzuje ako znamo da su uselili covjeka koji ih ustopice prati sve.

Na mom putu iz Zepe za Vukoljin stan,ocekivao sam negdi u Sirovoj gori pretres,ali za divno cudo,nije ga bilo,no to neznaci da ga nece biti i sutra,zato svako pamet uglavu??


Sarajevo - Vukoljin stan DSC00913
Purtici

Sarajevo - Vukoljin stan DSC00919
CAVCICI

Sarajevo - Vukoljin stan DSC00921
ZEPA

Sarajevo - Vukoljin stan DSC00932
DININA KUCA NA VUKOLJINU STANU

Sarajevo - Vukoljin stan DSC00933
MOJ PLAC ZA V...

Sarajevo - Vukoljin stan DSC00934-1
MUHINA LJEPOTICA..

Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin




Sarajevo - Vukoljin stan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sarajevo - Vukoljin stan   Sarajevo - Vukoljin stan Zzzzzr10Wed May 04, 2011 4:51 pm

Na vrh Go down
 
Sarajevo - Vukoljin stan
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» VUKOLJIN-STAN
» VUKOLJIN STAN
» Vukoljin Stan
» Vukoljin stan
» VUKOLJIN-STAN

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WukoljinStan :: Arhiva-
Idi na: