WukoljinStan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WukoljinStan


 
HomeHome  portalportal  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 PILANA

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin




PILANA Empty
KomentarNaslov komentara: PILANA   PILANA Zzzzzr10Tue Feb 01, 2011 8:45 am

PILANA Default
https://www.youtube.com/watch?v=4U3BtYrUPmU

PILANA


Mozete pogledati ovaj video gore na linku.Video pokazuje masinu kako sa lakocom reze gradu svih vrsta.
Neki lucani pa i Krusevci cesto su pominjali cime bih se covjek mogao baviti da se vrati na selo.
Znam da su to samo price,ali evo ako nekoga interesuje moze pogledati ovaj video snimak i sa lakocom utvrditi da bih sa ovom masinom jedna porodica mogla solidno zivjeti u Luci,odnosno Krusevu dolu.

Ova masina kakvu je gledate nije skupa,kosta negdje bez postolja oko 5000$ plus postolje na kom se reze grada je oko 2700$,drugi produzetak tako da bih mogao rezati i dugu gradu.
Masina ima kakvi pozelimo,mnogi su to vec i vidjeli.
Ove masine lako se premjestaju i brzo postavljaju za rad.
Moze se naruciti i sa tockovima,tako da je samo sklopis i zakacis kao prikolicu za auto.
Masine su razlicite velicine i snage ali su sve precizne.
Mislim da je ova na linku najmanja.
Pored ove masine,mogu se kupite i sve vrste drugih,koje prave sve sto postoji.

Neznam koliki bi bio trosak za transport, ali mislim da nebi vise kostao od auta.

Jedini mozda ne predvideni problem mogao bi nastati sa dozvolom za rad,poznavajuci Srebrenicane a pogotovu sada,kada je aktuelan i nacionalni park,neznam kako bih na tom putu covjek prosao.Ova masina,zaista nije skupa,
dobar razlog za razmisljanje.....

Na vrh Go down
zulumcar





PILANA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PILANA   PILANA Zzzzzr10Wed Feb 02, 2011 7:57 am

O ovim stvarima razimisljam u poslednje dvije godine i sada si mi Begicu ubrzao razmisljanje da ovu ili slicnu masinu kupim.Ako imas katalog ili neke druge detaljnije informacije posalji mi na imel a moj imel vec imas tamo u tvojoj posti,sada sam ti poslao.
LJetos idem za BIH i ako nebude kakve pravne smetnje ozbiljno racunam na ovaj posao...Hvala ti...
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin




PILANA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PILANA   PILANA Zzzzzr10Wed Feb 02, 2011 6:20 pm

Ima da ima sve.Sretno i bericetno da ti bude....
Na vrh Go down
Sponsored content





PILANA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PILANA   PILANA Zzzzzr10

Na vrh Go down
 
PILANA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WukoljinStan :: Arhiva-
Idi na: