WukoljinStan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WukoljinStan


 
HomeHome  portalportal  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SARAJEVO DANAS

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin




SARAJEVO DANAS Empty
KomentarNaslov komentara: SARAJEVO DANAS   SARAJEVO DANAS Zzzzzr10Wed May 26, 2010 7:12 pm

SARAJEVO DANAS IMG_0863-1

Sarajevo danas

Danas je u Sarajevu bilo konacno toplo.
Danas su mnogi izasli u grad,posle dugi i hladni kisa.Iduci prema carsi napravio sam par slika.
U metezu prolaznika sretoh se sa bivsim radnim kolegom,sa kojim na kratko svratih na kafu.Imao sam dojam da mi moj prijatelj zeli da kaze sve nevolje ovoga grada.
Izmedu ostalog prica:Moj Begicu,za nekoliko godina Sarajevo ce biti grad starac.Mozes misliti u mojoj zgradi ima samo cetvero djece,u porodilistu za jednu noc rodi se 14 djece, toliko se prije radalo u jednoj varosi.

Ovdi si pametan i mocan samo koliko imas para.
Ovdi su ljudi bez obraza i bez duse,ma nemogu da kazem da je grad bez duse,ali ljudi jesu sigurno.
Kada trazis posao prvo te pitaju ci si pa onda iz koje si stranke pa tek onda kakvu skolu imas zavrsenu.

Ako ti treba neki papir iz opcine eee onda ces da vidis svoje muke,sretan si ako nista ne trazis.

Samo ga gledam ravno u oci i slusam.
Ma Begicu u Sarajevu sada ima vise penzionera nego prie u cieloj Bosni,mozes misliti onog Selima sto je snama radio sin penzionisan a tek mu 38 godina,ma joj svi u penzi i onda rade privatno.

Pola izginulo,pola penzionisano,trecina radi,polovina trazi posao,cetvrtina gleda gdje ce sta ukrasti,ma opsti metez moj Begicu.

Nisam htio da mog sagovornika ometam i ako sam ponekad mislio da smo i nas dva u opcem metezu i
mi smo nesto trazili, mozda nismo znali ni sta.

U Sarajevu je liepo,bas kao nekada,ima mladosti ima svega,bas svega,samo opet nema vremena.


SARAJEVO DANAS IMG_0849

SARAJEVO DANAS IMG_0854

SARAJEVO DANAS IMG_0853

SARAJEVO DANAS IMG_0847

SARAJEVO DANAS IMG_0841

SARAJEVO DANAS IMG_0845

SARAJEVO DANAS IMG_0844

SARAJEVO DANAS IMG_0843

SARAJEVO DANAS IMG_0842

SARAJEVO DANAS IMG_0852

SARAJEVO DANAS IMG_0851

SARAJEVO DANAS IMG_0849

SARAJEVO DANAS IMG_0855

SARAJEVO DANAS IMG_0856

SARAJEVO DANAS IMG_0857

SARAJEVO DANAS IMG_0859

SARAJEVO DANAS IMG_0865

SARAJEVO DANAS IMG_0860

SARAJEVO DANAS IMG_0862

SARAJEVO DANAS IMG_0863



Na vrh Go down
 
SARAJEVO DANAS
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» LUKA DANAS
» SARAJEVO
» SARAJEVO
» Sarajevo
» Sarajevo

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WukoljinStan :: Arhiva-
Idi na: