WukoljinStan

HomeHome  portalportal  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

LUKA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: LUKA   Sun May 23, 2010 1:00 am

LUKA

Danas sam bio u posjeti Kadri Begicu u Bojniku kod Sarajeva.
Kod Kadrije sam zatekao Hatidu sa kjojom sam cieli zivot bio u prijateljskim odnosima.
Hatida se dobro drzi,raspolozena i uviek nasmijana.Ovaj put njeno raspolozenje cesto je postajalo tuzno.
Prisjeca se Hatida rah.oca Alije i svih drugi sa Vukoljina stana,pa i sire..

Kadrija me iznenadio koliko poznaje svakog pojedinca iz Luke i Kruseva dola,koliko poznaje svaku fameliju i mnoge
lucke koje su se poudale po raznim mjestima Bosne pa i sire.
Svaki nas razgovor Kadrija bih dopunjavao nase propuste,ja se sjecam mnogih stvari u proslosti,koje mi je Kadrija jos vise obogatijo svojim sjecanjem.
Ako pogledamo proslosti u leda i Kadrinoj mudrosti,nije nikako cudo sto je bas on,tolike godine bez ikakvi problema drzao prodavnicu u Luci.

Kadri sa desne strane je njegova cerka Serifa.Serifa je neumorni borac,patriota svoje porodice uviek spremna da pomogne,takvu je znam od djetinjstva......

Mujo Sejdic je bio i ostao moj vjerni drug i prijatelj,jedan drugom smo pricali sve sto drugome nismo nikada.
Drago mi je da smo to zadrzali i u starim godinama....

Sin Ismeta Begica Izet je jedan od mladih ljudi,prijatan u drustvu,biranim riecima govori,nada da ce jos biti tradicionalno dobrih ljudi iz Luke....
Pored Izeta je Siljo iz Srebrenice....

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

LUKA
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1