WukoljinStan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WukoljinStan


 
HomeHome  portalportal  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kupioci sijena

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin




Kupioci sijena Empty
KomentarNaslov komentara: Kupioci sijena   Kupioci sijena Zzzzzr10Sat Mar 21, 2009 8:25 am


Kupioci sijena XXXXSIJENO-1-1

Kosevina u Luci

Povratak u Luku,bijo je vise nego mali,vratili su se uglavno srarci uz par izuzetak.Trebalo je sakupiti sijeno,
koje pokosila kosilica.Uz sve napore ljudstva nije bilo,pa sam morao,organizirati akciju kupioca  sijena cak u Srebrenici.
Imao sam par dobrih rodaka i prijatelja[drugova]pa sam to sve bez problema uspio,put je bio zanimljiv i svi ucesnici kazu dace ga pamtiti uviek i da ce
ponovo krenuti,ako zatreba.Svima se zahvaljujem koji pomogose u jako potrebnoj akci a vama koji posjecujete nas Vukoljin-stan nudim prelijepe slike tih radova da vidite i da se posjetite na svoju i nasu Luku i Krusev do.
.

Polazak iz Srebrenice

Kupioci sijena Slika1k




Šarena Bukva

Kupioci sijena Arenabukva



Enver Begić sa ekipom sakupljača sijena (poziranje na Šarenoj Bukvi)

Kupioci sijena Sarenabukva1


Slika sa Šarene Bukve (najpoznatiji rejndžer u okolini poznat kao "Lepi" sa svojim džipom "Aždahom")Kupioci sijena Dscf9306



Napokon ekipa je stigla u Luku i kreće na odredište gdje treba sakupljati sijeno.

Kupioci sijena Dscf9319



Livada gdje treba da se sakuplja sijeno (bolje reći ovdje je samo trećina posla koji treba da se odradi)

Kupioci sijena Dscf9323



Ekipa ugledavši prostor i količinu sijena koja se treba sakupiti u roku od dan i pol opušteno sjeda i dogovara se odakle
ko da krene sa radom i ko će šta raditi i ne pomišljajući da je ovo samo dio posla koji treba odraditi.


Kupioci sijena Dscf9322



I napokon su se sjetili zbog čega su došli u Luku !
Kupioci sijena Dscf9325


Rejndžer Lepi radi i daje podršku ostaloj ekipi pjevajući pjesmu od Ćane "Imam momka"
(ne znam šta je čovjek mislio sa tim, ha,ha,ha,...!).


Kupioci sijena Dscf9326



Ovog tipa (Kemo inače poslovođa u Cimos d.o.o Potočari)
kada su ga vidjele kolege na ovoj fotki prozvali su ga "regler na vilama" .!


Kupioci sijena XXXVILESIJENO-1



A kada su došli do dijela gdje se vidi i ostatak površine gdje se treba sakupljati sijeno
momci su se zapanjili i počeli se hvatati hladovine !


Kupioci sijena Xxxxkupioci-1


Enver sa svojom rodicom sadijeva sijeno.
Kupioci sijena Xxxenverirodica-1



A ovdje možete pogledati i Lepov tins za prevoženje sijena !






Evo kako naša nena iz komšiluka sadjeva sijeno.

Kupioci sijena XXXXSIJENO-1



Nena silazi sa sijena.

Kupioci sijena 46255252


A nakon posla, domaćin Dino Begić nam je priredio gozbu "jagnje na ražnju"
(bez bruceloze) .


Kupioci sijena Dscf93571


A ujutru nas je čekala, što bi naši ljudi rekli "kahva s' jajima" !

Kupioci sijena 75026407

http://www.trulia.com/property/1071123183-5611-Datha-Ave-Charlotte-NC-28269#photo-4

http://flamingtext.com/All-Logos
[/center]
Na vrh Go down
 
Kupioci sijena
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kupioci sijena
» Kupioci kod Dine B.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WukoljinStan :: Razno-
Idi na: